czyli Marina Vitovtova o sztuce życia

O mnie

Cześć! Mam na imię Marina.
 
Jestem blogerką, marketingowcem, miłośniczką rozwoju i planowania oraz mamą rocznego synka.
 
Miejsce, w którym jesteś, to mój blog Prosto i szczęśliwie.
 
Obecnie blog twardo stoi na dwóch nogach:
🟢 Projekt "Prosto i szczęśliwie". Postanowiłam przez rok poszukać drogi do prostoty i szczęścia. Co miesiąc jest nowy temat przewodni. Zastanawiam się i sprawdzam, czy ta wartość może sprawić, że życie stanie się prostsze i szczęśliwsze oraz jak to wdrożyć w praktyce.
Mam wrażenie, że w dzisiejszych zabieganych, ale też dziwnych, zmieniających się w niespodziewanym kierunku czasach, jest to potajemne życzenie wielu z nas. Moje – na pewno. A jeżeli tu jesteś, to pewnie i Twoje :)
 
🟢 Planowanie dla mam.
Planowanie i zarządzanie sobą w czasie od lat jest moim konikiem. Teraz będąc młodą mamą, rozwijam program Elastycznym plan dla mam. Dzielę się wskazówkami, wiedzą oraz inspiracją, jak będąc młodą mamą i mając bardzo ograniczony zasób czasowy można realizować swoje cele.
 
Rozgość się 🙃

Moja historia

6 lat temu przyjechałam do Polski. Bez jakiegokolwiek planu na siebie. Nie znałam języka, nie miałam pracy ani żadnego pojęcia, jak tę pracę znaleźć oraz czym mogłabym i chciałabym zajmować się w obcym kraju.

Prze 8 miesięcy pracowałam jako sprzątaczka w hotelu i miałam wewnętrzne poczucie, że coś w moim życiu poszło nie tak. Na szczęście w moje ręce trafiła książka o wyznaczaniu celów i wtedy właśnie zaczęła się moja przygoda z planowaniem. Nieśmiało i niepewnie zaczęłam tworzyć wizję swojego życia i szukać siebie.

Przez te 6 lat przeszłam drogę zmian, rozwoju i poszukiwań siebie: próbowałam siebie w różnych branżach i firmach, jak widać nauczyłam się polskiego od zera, organizowałam w Warszawie warsztaty z zarządzania sobą w czasie, robiłam wykład o planowaniu na studiach, organizowałam konferencje, w tym byłam współorganizatorem TEDxKids w Warszawie, występowałam na scenie, dużo podróżowałam i wiele, wiele innych rzeczy.

Teraz mieszkam w Zielonej Górze. Pracuję zdalnie w technologicznej firmie w dziale marketingu. Mam rodzinę i wspaniałego syna. I jestem najlepszą, jaką kiedykolwiek byłam, wersją siebie. I niby wszystko jest dobrze, ale czuję, że nadal mam nawyki i przekonania, które przeszkadzają mi być w pełni szczęśliwą. Czuję, że życie może być prostsze. Że najczęściej najlepsza decyzja, jaką możemy podjąć, to ta najprostsza. Wierzę też, że prostota i szczęście chodzą razem.

Czy mogę Ci jakoś pomóc?

Jeżeli mogłabym Ci jakoś pomóc lub masz pomysł współpracy, napisz do mnie!

kontakt@prostoszczesliwie.pl

Zawsze odpowiadam.

A zatem rozgość się i zapraszam do wspólnej podróży w poszukiwaniu prostoty i szczęścia 💚

© 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone
home